MFK Rimavská Sobota - Tatran Prešov 0:0
ŽK: 55. Nachtman, 87 Živanovič - 73. T. Šimko, 88. Krohmer
rozhodovali: Trutz - Csabay, Cuninka
425 divákov

V marazivom počasí videli diváci vyrovnaný zápas. V prvom polčase mal najväčšiu šancu hosťujúci Latiak, ktorého strelu domáci brankár kryl. V druhom polčase sa ocitol v dobrej šanci domáci Pisár, ale brankár hostí bol na mieste. V samom závere mohol rozhodnúť Krohner, jeho strela sa však odrazila od žrde.

LAFC Lučenec - HFC Humenné 2:1 (0:1)
Góly: 75. Baranyai, 77. Iskra - 9. D. Pyrka
ŽK: 77. Iskra, 90. + Sláma - 36. D. Pyrka, 65. Mikulanin, 57. L. Hricov, 75. M. Pyrka, 80. Šalata
rozhodovali: Hádek - D. Hrčka, Chládek
620 divákov

V poslednom jesennom kole si domáci museli víťazstvo doslova vydrieť. Prvý polčas sa im nevydaril, keď už v 9. minúte sa hostia ujali vedenia po hlavičke Daniela Pyrku. Po góle sa hostia stiahli do obrany a podnikali rýchle brejky. Druhý polčas mali domáci navrch, ale šancu na vyrovnanie premenil až v 75. minúte striedajúci Baranyai. O dve minúty už viedli 2:1 po krásnej hlavičke Jiskru, ktorý prehodil vybiehajúceho Markoviča. V dramatickom závere sa hostia snažili o vyrovnanie, čo však pozorne hrajúci zadáci domáceho celku nedovolili.

Inter Bratislava - MFK Košice "B" 2:1 (2:0)
Góly: 30. Šlahor, 42. F. Kiss - 50. Hanzeľ
ŽK: 52. Török, 53. Guľa, 56. Peter Majerník - 7. Miloš Adam, 24. Hanzuš, 69. Škutka, 88. K. Kuzma
rozhodovali: Šimon - Sluk, Mikulaj
437 divákov

Slavoj Trebišov - ŽP Šport Podbrezová 1:0 (1:0)
Gól: 13. Gašpar
ŽK: 79. Gašpar, 90. Toporčák - 54. Snitka, 82. Gottwald
rozhodovali: Kružliak - Schmidt, Bóllo
150 divákov

HFK Prievidza - Slovan Duslo Šaľa 2:1 (0:1)
Góly: 59. Šnirc, 73. Uškovič - 27. Dékány
ŽK: 69. Pavlovkin, 79. Šlosár - 20. Čirik, 51. Tyčiak
rozhodovali: Kačenga - Vindiš, Petríček
1100 divákov

Zápas MFK Stará Ľubovňa - MFK Zemplín Michalovce sa pre práceneschopnosť 14 hráčov Starej Ľubovne odohrá v nahrádnom termíne.

1. Prešov 18 14 3 1 41:8 45
2. Podbrezová 18 9 5 4 26:14 32
3. Inter BA 18 8 3 7 26:27 27
4. Lučenec 18 7 4 7 31:27 25
5. Košice B 18 7 4 7 27:23 25
6. Rim. Sobota 18 7 4 7 22:22 25
7. Michalovce 17 7 2 8 23:21 23
8. Šaľa 18 6 5 7 20:21 23